ПРВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА: Српска листа убедљиво победила у Клокоту
КАНДИДАТ Српске листе за градоначелника Клокота Владан Богдановић убедљиво је победио у другом кругу локалних избора на КиМ.
Фото: Принтскрин/ТВ Пинк
Како сазнајемо, Богдановић је тријумфовао са 1021 гласом и потукао другог кандидата Страхињу Спасића који је наступио против Српске листе.
Овиме је Српска листа потврдила победу у свих 10 општина са српском већином и још једном показала да има најснажније поверење српског народа на Косову и Метохији и да чврсто стоји уз своју државу Србију и председника Александра Вучића!
Препоручујемо
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (1)