ЈЕВТИЋ ПОРУЧИО: Ђилас је брука и срамота сваког Србина са Косова и Метохије
ПОТПРЕДСЕДНИК Српске листе Далибор Јевтић реаговао је на изјаве Драгана Ђиласа о Србима на КиМ.
Јевтић
- Изјава Драгана Ђиласа у којој Србе на Космету назива криминалцима се не разликује ни за слово од става Куртија који под тим изговором шаље специјалце да пуцају на "криминалце". Мржња према председнику Александар Вучић и Српска листа је Ђиласова и Куртијева заједничка, усклађена и једина "политика" - изјавио је Јевтић.
- У тренутку када Срби на Космету свакодневно трпе разноразне притиске и неправде од стране Куртија, Ђилас је ових дана у Вашингтону како би Србе на Космету називао криминалцима и на тај начин припремио званичну посету Куртија Вашингтону који ће ускоро на истом месту да потврди те исте ставове. Док албански представници гласно и јавно говоре да им је председник Александар Вучић препрека у остваривању њихових циљева и да "Вучић мора да падне са власти", Драган Ђилас исто то понавља у Вашингтону - додаје Јевтић.
- Без трунке стида Ђилас је рекавши да су Срби на Косову криминалци и Срећка Софронијевића, Ранка Бацића, малог Николу Перића и све друге храбре Србе на Косову назвао криминалцима! Управо због тога Срби са Космета и северно и јужно од Ибра имају једну поруку за Ђиласа а то је да га се сваки Србин стиди! Драган Ђилас је брука и срамота сваког Србина са Косова и Метохије - закључио је Јевтић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ У ПОЖАРЕВЦУ: У септембру отварање великог пројекта (ВИДЕО)
05. 11. 2021. у 11:01 >> 12:19
ХРВАТСКА ПОНОВО У ПАНИЦИ: Вучић гради аеродром који ће имати највећу писту у региону
05. 11. 2021. у 10:00
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (8)