ВАЖАН СУСРЕТ: Вучић сутра са Рамом и Димитровом
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра са председником Владе Републике Албаније Едијем Рамом и замеником председника Владе Северне Македоније задуженим за европска питања Николом Димитровом.
Фото: Танјуг
Вучић ће се са Рамом и Димитровом састати у оквиру иницијативе за сарадњу под називом "Опен Балкан", која ће бити одржана у Палати Србија, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника.
Састанку тројице званичника претходиће сусрет са представницима компанија из Србије, Албаније и Северне Македоније, као и са представницима Атлантског савета.
Заједничка конференција за новинаре Вучића, Раме и Димитрова биће одржана у 11.30 сати.
БОНУС ВИДЕО - ПРЕМИЈЕРКА У КЛИНЧУ СА НОВИНАРКОМ Н1: Ево како је одговорила на питање о вакцини
Препоручујемо
ПРВИ АМБАСАДОР СРБИЈЕ У АНТИГВИ И БАРБУДИ: Марко Ђурић предао акредитивна писма
02. 11. 2021. у 20:36
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (27)