ВУЧИЋ О НАПАДИМА НА ДАНИЛА: Он нема апартмане у Лондону од три милиона евра, већ ради у једној винотеци у Београду

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић прокоментарисао је најновије нападе на његовог сина Данила.

ВУЧИЋ О НАПАДИМА НА ДАНИЛА: Он нема апартмане у Лондону од три милиона евра, већ ради у једној винотеци у Београду

FOTO: M. Vukadinović

- Што се тиче напада на мог старијег сина, он нема никакав Лексус, није чак ни у Пожегу стигао Лексусом, већ Шкодом, штићено је лице, па се питате како је као штићено лице могао да иде у Ритопек.

- Нека они који га познају кажу да ли је бахат.

- Он нема апартмане у Лондону од три милиона евра, већ ради у једној винотеци у Београду - рекао је Вучић.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (15)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака