ШЕШЕЉ ПРЕДЛАЖЕ АЛБАНЦИМА КОМПРОМИС: Није им ваљда смисао живота да стално буду у сукобу са Србима

ПРЕДСЕДНИК СРС Војислав Шешељ предложио је да се ситуација на Косову и Метохији реши тако што би Албанци у срединама у којима су већина у свему били самостални, осим у погледу контролисања граничних прелаза и царина.

ШЕШЕЉ ПРЕДЛАЖЕ АЛБАНЦИМА КОМПРОМИС: Није им ваљда смисао живота да стално буду у сукобу са Србима

Фото: Новости архива

- Чак и своју валуту могу да имају, а сами сносе одговорност да ли ће она опстати на тржишту или неће - рекао је Војислав Шешељ.

Лидер радикала каже да би то био компромис са Албанцима.

Шешељ каже да Албанцима "није ваљда смисао живота да стално буду у сукобу са Србима".

Он је поновио да ниједан режим не може потписати независност лажне државе Косово.

Председник СРС је у јутарњем програму Хепи ТВ најавио наставак акције дељења књига. У недељу је у Сремској Митровици, у среду у Ужицу, а у петак у Ваљеву.

Лидер радикала већ је делио књиге у Београду, Инђији, Крагујевцу... Радикали су у неколико наврата истицали да су задовољни интересовањем грађана за Шешељеве књиге.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - СНИМАК СА ЦЕТИЊА: Мило и Чанак хаос на Цетињу организовали уз чивас и пиво

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (2)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине