СОФРОНИЈЕВИЋ И ДАЉЕ ЖИВОТНО УГРОЖЕН! Огласио се лекар Србина рањеног у Косовској Митровици

14. 10. 2021. у 09:09

ДИРЕКТОР Клиничко-болничког центра у Северној Митровици др Златан Елек рекао је да је здравствено стање тешко повређеног Срећка Софронијевића тренутно стабилно, али да опасност по његов живот није прошла.

СОФРОНИЈЕВИЋ И ДАЉЕ ЖИВОТНО УГРОЖЕН! Огласио се лекар Србина рањеног у Косовској Митровици

Фото: Д. Зечевић

Елек је подсетио да је Софронијевићу метак повредио десну лопатицу, десно друго ребро и изашао на предњу страну врата.

- Након јучерашње хитне хируршке интервенције, његово стање је тренутно стабилно, ноћас је имао повишену телесну температуру. И даље се налази у јединици интензивне неге, надамо се да ће његов даљи постоперативни ток и даље бити стабилан и да ће већ за неколико дана изаћи из интензивне неге. Ипак, засада још увек не можемо да кажемо да је главна опасност прошла пошто ће и даље бити на 24-часовном мониторингу у јединици интензивне неге - рекао је др Елек.

Подсећања ради, Срећко Софронијевић из Звечана рањен је јуче ватреним оружјем од стране припадника специјалне косовске полиције.

(Косово онлине)

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - Хаос у Косовској Митровици

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!