ХАОС У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ СЕ НАСТАВЉА: Горе аутомобили, Срби одговорили на упад полиције лажне државе (ВИДЕО)

Новости онлине

13. 10. 2021. у 11:35

ВИШЕ аутомобила је оштећено, а један је запаљен у Северној Митровици на раскрсници између Средње техничке школе "Михаило Петровић Алас" и Бошњачке махале, након јутрошњег упада полиције тзв. Косова у град.

ХАОС У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ СЕ НАСТАВЉА: Горе аутомобили, Срби одговорили на упад полиције лажне државе (ВИДЕО)

Фото: Јутјуб/Vecernje novosti

Како се може видети на снимку, у близини моста има и запаљених аутомобила, а на појединим локацијама је густ дим. Мобилне мреже су једно време биле у прекиду.

Припадници полиције тзв. Косова за економски криминал и царине, праћени јединицама РОСУ, затворили су више продавница у северном делу Косовске Митровице и околним местима и на тај начин изазвали реакцију житеља тог града, који су камионима и возилима блокирали поједине градске улице и раскрснице.

Припадници интервентне јединице косовске полиције налазе се и у суседној општини Звечан.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?