АЛЕКСАНДАР ШЕШЕЉ ДОБИО СИНА: Ево које име је добио трећи унук лидера СРС
ПОРОДИЦА Шешељ добила је новог члана. Заменику председника Српске радикалне странке Александру Шешељу у понедељак се родио син.
Фото Танјуг
Он и супруга Александра дали су му име Василије. Како смо сазнали, тата је са браћом, братанцима и блиским пријатељима весело прославио рођење првенца.
Александар Шешељ се недавно венчао са Александром са којом је био у вези неколико година. У питању је студентска љубав, јер су почели да се забављају још док су обоје студирали на Правном факултету.
Василије је трећи унук лидера радикала Војислава Шешеља, који од старијег сина Николе већ има два одрасла унука, Војислава и Љубомира.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (1)