СНС KИКИНДА: У нашем граду појавише се перјанице "Мултиком"
ПОНОВО се у нашем граду појавише перјанице предузећа "Мултиком" највећег лопова у историји Србије, Драгана Ђиласа, потписујући се као Странка слободе и правде, наводи се у саопштењу Градског одбора Српске напредне странке у Кикинди.
Фото: СНС
"Знају грађани Кикинде добро и код кога су дошли! Најближег компањона Драгана Ђиласа, Зорана Милешевића, су сакрили од камера, као и Жељка Бодрожића, Ђиласовог пропагандисте, па су у недостатку решења пред камере ставили, Мирослава Панића да мрмља и муца.
Ђиласово кикиндско страшило грађани врло добро знају, као главног локалног тајкуна, чије су џепове у време њихове власти пунили, без ког није могло ни да сване, а да он то не допусти, човека који је од најлепшег хотела "Нарвик" направио штенару и згрнуо милионе на никада довршеној хладњачи на самом улазу у град, коју је после препродао Ђиласу.
Зашто се тамо Мултикомовци нису сликали? Зашто не показаше народу како су способни и шта знају? Није ваљда да се и сами стиде? Не, него мисле да могу лажима да затрпају доказе свог лоповлука.
Нема тог "дана после" у ком ће ови лопови имати прилику да поново пљачкају овај град и ову земљу!
Што сте пљачкали, пљачкали сте, а надамо се да ће доћи време када ће те за то и одговарати, али поново пљачкати нећете.
Српска напредна странка се борила и бори се да град у ком сте се обрели буде град будућности, а не “касица працица” Драгана Ђиласа, Зорана Милешевића и осталих лопова који су од народа и Кикинде само и једино отимали", наводи се у саопштењу.
Препоручујемо
ХВАЛА, СРБИЈО! Председник објавио невероватан снимак из Београдске арене (ВИДЕО)
21. 03. 2026. у 19:20
"БЛОКАДЕРИ СУ НАМ УНИШТИЛИ ЧИТАВЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ" Вучић најавио велика улагања у образовање
21. 03. 2026. у 19:12
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)