МИЛО НЕ МИСЛИ О ТУЂИМ ГЛАВАМА! Вулин оштро о Ђукановићу - Хоће ли звати НАТО да му помогне?
НЕМА ничег што Мило Ђукановић не би урадио да изазове тензије и сукобе унутар Црне Горе, надајући се да ће тако остати на власти, оценио је данас министар унутрашњих послова и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин.
Фото: МУП
- Позвати на протест против устоличења митрополита Јоаникија у Цетињском манастиру, може само онај ко без и мало одговорности за туђе главе покушава немиром и нередом да чува своју моћ коју изједначава са својом главом - саопштио је Вулин поводом најаве Ђукановића да ће бити међу противницима устоличења митрополита Јоаникија на Цетињу уколико СПЦ не одустане од свечаности у Цетињском манастиру.
Ако буде нереда у Цетињу, упитао је Вулин, хоће ли полиција Црне Горе морати да употреби силу против полицијског обезбеђења председника Црне Горе и да ли ће у том случају Ђукановић позвати НАТО у помоћ како је претио током литија?
- И да ли ће за нереде оптужити Вучића и Србију пошто их иначе оптужује за све? Да ли је било коме јасно шта је циљ протеста, да се митрополит не устоличи или да му се покаже да постоје места забрањена ''за Србе и псе'' како је маштао усташки идеолог, по многима отац црногорске нације Секула Дрлкевић - навео је Вулин у саопштењу.
- Надам се да ће се политичари који би наследнику Светог Петра Цетињског да забране да га наследи на Цетињу сетити Његоша, ако су га икада и читали, ''великаши проклете им душе - поручио је Вулин.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
"НАЈПОНОСНИЈИ ТАТА НА СВЕТУ": Вучић објавио прелепу фотографију са сином Данилом
28. 08. 2021. у 18:43
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (1)