АЛТЕРНАТИВЕ „СУБОТИЦА ЈУГ“ И „БАЧКА ТОПОЛА“: Од среде се затвара петља „Жедник“ на аутопуту Е75
ОД сутра (среда 18.08.) у 15 часова, на аутопуту Е-75 затвара се за саобраћај петља "Жедник" у правцу Суботица-Нови Сад.
Фото Printscreen
У питању је искључење са, односно укључење на аутопут на 37. километру од државне границе. Укључење на аутопут према Новом Саду и искључење из правца Суботице биће онемогућено у наредних 45 календарских дана.
Алтернативни правци су петља „Суботица-југ“ и петља „Бачка Топола“. У питању је наставак радова на реконструкцији 40 километара аутопута према Новом Саду.
Препоручујемо
Буњевци у Суботици обележили Дан Дужијанце: Празник свих добронамерних грађана Суботице
16. 08. 2021. у 19:28
НАПРЕДУЈУ УПРКОС ВРУЋИНАМА: Антић обишао радове на мосту преко Јужне Мораве (ФОТО)
16. 08. 2021. у 16:47
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)