СНАЖНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Снови стварају будућност! Сањајте велике снове! (ВИДЕО)

Биљана Ристивојевић

11. 08. 2021. у 13:32

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић објавио је на свом Инстаграму профилу видео, у коме је имао поруку за грађане Србије.

СНАЖНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Снови стварају будућност! Сањајте велике снове! (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Инстаграм

- Велики Виктор Иго је рекао да снови стварају будућност и неки други људи су рекли да на почетку ти снови изгледају немогући, касније невероватни, а на крају постају неизбежни. Овде када видите Београд на води иза мене могу само да се сетим времена када смо маштали о томе, али смо имали довољно храбрости. Зато позивам све младе људе у Србији да маштају, да сањају, а да онда то и остварују. Да раде вредно, јер само уз вредан рад Србија може да напредује. Уверен сам да уколико тако будемо радили, уколико будемо много учили, можемо да напредујемо и да Србија може да буде лидер у региону. Хвала вам на свој подршци, хвала за подршку пројекту Београд на води. Ускоро ћете видети, ове ће изгледати лепше него било шта у Европи - рекао је председник.


- Снови стварају будућност! Сањајте велике снове! Само великим радом и учењем Србија може да напредује - додао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (30)

МИ СМО ДЕЦА ОБИЛИЋА, НЕ КОПИЛАД ГРУХОЊИЋА Објављена антиблокадерска химна о победи православља над Пицулиним слинама (ВИДЕО)