ПРИСУСТВОВАЛА И ОПОЗИЦИЈА: Шешељ, Радуловић, Обрадовић и Ђурђевић са Вучићем и руководством РС

Novosti online

04. 08. 2021. у 17:15

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић и руководство РС, након одвојеног сусрета, састали су се данас после подне и са представницима опозиције из Републике Српске, као и дела опозиције из Србије.

ПРИСУСТВОВАЛА И ОПОЗИЦИЈА: Шешељ, Радуловић, Обрадовић и Ђурђевић са Вучићем и руководством РС

Фото: Танјуг/Зоран Жестић

Састанку у Вили Мир присуствовали су и премијерка Србије Ана Брнабић, председник Скупштине Србије Ивица Дачић, као и српски члан Председништва БиХ Милорад Додик, председница РС Жељка Цвијановић, председник Народне скупштине РС Недељко Чубриловић и председник Владе РС Радован Вишковић.

Присутни су били и председник Српске демократске странке из РС Мирко Шаровић, као и бивши министар спољних послова БиХ Игор Црнадак.

На састанку и Шешељ

Такође, на састанак су стигли председник заменик председника СРС Александар Шешељ, Двери Бошко Обрадовић, председница Заветника Милица Ðурђевић, председник Доста је било Саша Радуловић.

Пре заједничког састанка, Вучић, Дачић, Брнабић и министри у влади, разговарали су са руководством Републике Српске.

Након састанка поручено је да наметнуте одлуке у БиХ никада нису добро решење, већ само оне које су у интересу и постигнуте уз договор сва три конститутивна народа у БиХ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута