ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ ЗА "НОВОСТИ" О ИЗЈАВИ АБАЗОВИЋА: Насмејала сам се, зар треба да водимо рачуна и о тоналитету изјава?
ПРВО сам помислила да је шала, да је Абазовић отишао у Сарајево да се забавља. Искрено, насмејала сам се. Али, после трећег читања његове изјаве схватила сам да он то заиста мисли и дошло ми је да плачем. Иако је све то што је изговорио реално тужно, ипак је здравије да се насмејем.
Фото: Танјуг/Раде Прелић/Архива Новости
То је била прва реакција премијерке Србије Ане Брнабић на питање "Новости" како тумачи став потпредседника владе Црне Горе Дритана Абазовића, који је данас у Сарајеву поручио да "није задовољан изјавама Београда у последње време".
Премијерка је додала и да просто не може да верује да, после свега што је власт у Подгорици учинила у последње време, сада траже и да "водимо рачуна и о тоналитету наших изјава о Црној Гори".
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (7)