ВУЧИЋ УПУТИО ТЕЛЕГРАМ САУЧЕШЋА ПУТИНУ: Наше мисли су са руским народом

Танјуг

06. 07. 2021. у 14:36

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић упутио је телеграм саучешћа председнику Руске Федерације Владимиру Путину поводом пада авиона изнад Камчатке, пренела је председникова Служба за сарадњу с медијима.

ВУЧИЋ УПУТИО ТЕЛЕГРАМ САУЧЕШЋА ПУТИНУ: Наше мисли су са руским народом

Фото: Инстаграм

- Примите моје искрено саучешће поводом несреће авиона Антонов 26. Молим Вас да изразе саосећања пренесете породицама страдалих путника и чланова посаде. У овим трагичним тренуцима за Вашу земљу, наше мисли су са руским народом.

Иако сам уверен да ће руководство Руске Федерације пружити подршку онима који су у несрећи изгубили своје најмилије, ми им упућујемо жељу да нађу снагу да се суоче са ненадокнадивим губитком. Примите, екселенцијо, изразе мог посебног уважавања- наводи се у телеграму саучешћа председника Вучића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (19)

Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...