ЦИЉ ПОДРШКЕ У ДЕРВЕНТИ: За подстицаје пољопривреди пола милиона марака

Н. ЂУРИЋ

30. 06. 2021. у 12:47

ГРАДСКА скупштина Дервенте усвојила је План коришћења средстава за подстицање развоја пољопривреде и села за за шта је из буџета града издвојено 498.300 марака.

ЦИЉ ПОДРШКЕ У ДЕРВЕНТИ: За подстицаје пољопривреди пола милиона марака

Фото Н. Ђурић

Средства ће бити усмерена лицима и другим субјектима који се баве пољопривредном производњом са циљем пружања подршке у стварању услова за повећање обима производње, повећање броја самоодрживих пољопривредних произвођача те јачање економског положаја пољопривредних произвођача, саопштено је из Градске управе.

Овогодишњих готово пола милиона марака знатно су већа средства у односну на прошлогодишњих планираних 350.000 КМ а исплаћених 304.000 КМ, за подстицај пољопривредног развоја ове посавске локалне заједнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута