ВУЧИЋ ОДГОВОРИО ЦРНОЈ ГОРИ ЗБОГ РЕЗОЛУЦИЈЕ О СРЕБРЕНИЦИ: Намерно су желели да ставе жиг нашем народу
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је данас централној манифестацији поводом обележавања Дана Министарства унутрашњих послова и Дана полиције.
Фото: Принтскрин/Пинк
Након церемоније, у обраћању за медије, Вучић је говорио и о нападима на Србију од стране Црне Горе.
- У последњих годину и по дана чујем да се Србија меша у нечије унутрашње односе. Ко смо ми да данас ербитрирамо између Турске и Јерменије, ми се бавимо собом. Ми смо на то реаговали мирно, ниједну ружну реч нисам упутио никоме. Оно што мене занима, а то је да нашем народу у региону да подигне главу, и да је то што је неко имао намеру да их жигоше и да су намерно желели да оставе стигму и жиг не једном, нашем народу. Ја знам да ту постоје неке ствари што им ја сметам - рекао је Вучић говорећи о резолуцији о Сребреници у Црној Гори.
Препоручујемо
ВУЧИЋ НА ОБЕЛЕЖАВАЊУ ДАНА МУП-А: Чувајте Србију, резервну отаџбину немамо (ФОТО/ВИДЕО)
20. 06. 2021. у 10:27 >> 10:42
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (14)