НИКАД МУ ТО НИСУ ЗАБОРАВИЛИ: Горан Шарић открио шта и даље Хрвати памте - Лазански сам против свих (ВИДЕО)
ХРВАТСКИ историчар Горан Шарић гостовао је у јутарњем програму ТВ Хепи и говорио о "слободи" медија у Хрватској.
Фото: Принтскрин
Он каже да се у Србији у медијима увек може чути друга страна, када се говори о односу Србије и Хрватске.
- У Хрватској нема шансе да се чује друга страна. Био је (Мирослав) Лазански једном и то сам против целог студија и победио их. Од тада више нико не може да тамо гостује - рекао је Горан Шарић.
Историчар каже да у Хрватској сматрају да је он "српски плаћеник", док неки у Србији кажу да је "убачен као хрватски агент".
Горан Шарић је рекао да "Хрвати не би хтели нову Југославију да их Лука Модрић и Госпа из Међугорја на коленима моле".
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)