ПРИЧЕ УЗ ШИШАЊЕ: Александар Чотрић одушевљен потезом берберина из Сремске Митровице
ПОСЛАНИК СПО Александар Чотрић недавно је сазнао да се његова прича "Веран и одан", објављена у "Вечерњим новостима" налази урамљена на зиду фризерског салона Милана Грабића у Сремској Митровици.
Архива
Када је сазнао да се код овог берберина прича чита уз шишање, политичар и књижевник му је послао на поклон три књиге прича и афоризама.
У посвети је написао да је гест Грабића једно од највећих књижевних признања и да му је улепшао целу годину, јер "кад те народ прихвати, успео си у свом послу".
Препоручујемо
ШПИЈУНКА, У НИСКОМ СТАРТУ: Синиша Мали спреман да оствари свој најбољи резултат у полумаратону
05. 06. 2021. у 13:00 >> 22:42
ВИКЕНД КИФЛИЦЕ: Гордана Чомић и даље спрема војвођанске специјалитете
03. 06. 2021. у 14:44
ПИСМО ИЗ МАДРИДА: Балинту Пастору продужено чланству у тиму навијача Реала
02. 06. 2021. у 14:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)