АНАНАС НА ПЕХАРУ: Оно што се никада неће променити је публика у Лондону
13. 07. 2021. у 09:53
Мораћемо изгледа да се навикавамо на талас хазардера с мањком васпитања и поштовања
Повезане вести
ИДЕМООО: Препознајете ли која је то лепа Српкиња снимљена на Вимблдону (ФОТО)
НОВАК Ђоковић пласирао се јуче у полуфинале Вимблдона након што је победио Канађанина Феликса Оже-Алијасима у најдужем четвртфиналном мечу у историји овог турнира од 5 сати и 15 минута.
08. 07. 2026. у 19:21
Најновије из рубрике
ШЕШЕЉ НИКАД ЈАСНИЈИ: Блокадерски покрет прогања све оне који се децидно нису изјаснили да су за њих
Блокадерски покрет прогања све оне који се децидно нису изјаснили да су за њих, каже заменик председника СРС Александар Шешељ.
18. 07. 2026. у 16:31
БЛОКАДЕРСКИ ЦИРКУС ЈЕ УПРАВО ПОСТАО БОГАТИЈИ ЗА ЈОШ ЈЕДНОГ ЧЛАНА! Борис Тадић: 15 година имамо аматеризам опозиционе борбе
БЛОКАДЕРСКИ циркус је управо постао богатији за још једног члана! Борис Тадић је цео блокадерски покрет - од тзв. студената до ових из бивше власти, назвао - аматерима. Сад ће Тадић да их научи шта је организација! Буквално циркус!
18. 07. 2026. у 15:15
АНА БРНАБИЋ О МИЛОШУ ЈОВАНОВИЋУ: Ако крену грађански сукоби на које директно позива, он ће у Француску
ПРВИ који се јавио да каже да одбија дијалог, на који је поново позвао председник Александар Вучић, као и да неће признати резултате избора, је човек који има француско држављанство, Милош Јовановић, каже Ана Брнабић.
18. 07. 2026. у 14:17
ОД 1. АВГУСТА ЈЕФТИНИЈИ ЛЕКОВИ, У СЕПТЕМБРУ ВЕЛИКИ НОВАЦ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ: Вучић открио нове рокове и датуме за државну помоћ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је да ће од 1. августа грађани моћи да купују јефтиније лекове, док се већ почетком септембра очекују и велике исплате које је држава раније најавила за пензионере и борце.
18. 07. 2026. у 13:48
"ТО ЉУДИ ПОЛАКО И СИГУРНО ВИДЕ" Вучић: Највише прогреса смо имали у оним општинама које су биле под најжешћим ударом блокадера
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је, говорећи на Информер ТВ, говорио о томе да је највећи прогрес остварен у општинама које су биле под најјачим ударом блокадера.
18. 07. 2026. у 13:46
eks
13.07.2021. 10:08
Poznato je da su zapadnjaci, a posebno Englezi tradicionalni neprijatelji Srba. Novaka kreze, pre svega, zato što je Srbin, a mržnjom leče svoje frustracije jer je "srpski varvarin" bolji od svih njihovih "civilizovanih" sportista . Englezi su najpokvarenija i najpodlija nacija na svetu.