ПРВО КОЛО У ЗНАКУ НАШЕГ НАПАДАЧА: Срећан је онај ко је имао Митровића!
У викенду за нама одиграно је прво коло енглеске Премијер лиге
FOTO: Tanjug/AP
Прво коло "Тип Новости фантази лиге" је за нама а у првом колу имали смо два победника са сјајних 93 поена.
Један од њих је Драган Симеуновић са екипом по имену "Макињеро" а други Милош Кнежевић чији се тим зове "Пркошки витезови".
Оба такмичара су имала у свом тиму нашег репрезентативца Александра Митровића који је са два гола против Ливерпула донео својим "менаџерима" 13 поена. Исти број бодова донео је и ас Манчестер ситија ког је имао Милош Кнежевић у свом тиму.
Драган Симеуновић је већ у првом колу искористио опцију трипл капитена али циљ је оправдао средства и он је понео ласкаву титулу најбољег менаџера првог кола наше лиге.
Фото: Принтскрин
Замолили бисмо победнике да нам се јаве у инбокс на друштвеним мрежама.
Код за нашу лигу је: 47дx8д
За више информација запратите нас на друштвеним мрежама и тако будите у току са најновијим предлозима наших типстера и вестима из игре која је залудела свет!
Фејсбук: Новости - Тип
Инстаграм: тип_новости
Препоручујемо
ФРАНКФУРТ БЕЗ КОСТИЋА НИЈЕ ИСТИ ТИМ: Краљевски клуб близу петог трофеја
10. 08. 2022. у 07:57
ПРИТИСАК ЈЕ СВЕ ВЕЋИ: Светски број 1 на најтежем могућем задатку!
10. 08. 2022. у 11:12
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
НЕВИЂЕНИ СКАНДАЛ ТРЕСЕ ХРВАТСКУ! Ово што се десило на Максимиру је запрепастило цео свет (ВИДЕО)
КАДА играју Динамо Загреб и Хајдук Сплит чини се да је веће опсадно стање него када копља укрсте Црвена звезда и Партизан.
11. 05. 2026. у 10:39
ЦЕО СВЕТ ЈЕ ЗГРОЖЕН! Оно што је тенисер из Србије доживео у Риму је брука и срамота
НЕ стишава се бура у тениским круговима.
11. 05. 2026. у 06:31
Коментари (0)