ДВА ЗАРЕДОМ ПЛУС ТИКЕТ СА КВОТОМ 30! Редакција Типа поново погађа
НАКОН погођеног тикета дана у недељу поново смо били више него успешни и првог радног дана нове недеље.
Александар Митровић ФОТО ФК Фулам
Редакција Типа је поново погодила тикет дана са квотом 7,41.
Тикет назван "Покер кечева" је обрадовао све који су га преписали.
Фото: Тип
Дан раније је тикет дана "донео" добитну квоту 6,44
За наше стрпљивије читаоце у петак је био припремљен "викенд" тикет који је саставио наш новинар Жарко Урошевић. Предложена уплата је била 1000 динара. Погођено је свих 9 парова који су донели квоту 30 а с обзиром на бонусе које пружају скоро све домаће кладионице на тај број парова они који су преписали добили су 35 000. Међу тим паровима је била и двојка на Ајачио са квотом од чак 2,6.
Тикет са квотом 30 можете погледати овде.
Што се осталих спортова тиче, наше кошаркашке предикције су више него успешне.
Три ноћи заредом погађамо границе за стрелце у НБА лиги (Кари, Дурант и Јокић) а и предлози из тог јако атрактивног спорта су одлични и имају висок проценат успешности.
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КАЛАТЕС "ПОКОПАО" ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!
Кошаркаш Партизана Ник Калатес изјавио је данас у Београду да мисли да је екипа спремна за дуел са Црвеном звездом и истакао да овакве утакмице могу да промене целу сезону.
11. 12. 2025. у 15:00
ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић "оптужио", поменуо и Жељка Обрадовића
Председник Србије, Александар Вучић, изашао је пред медије у Нишу, где је је тренутно због отварања фабрике, а током обраћања је кратко прешао и на спортски терен, и саркастично одговорио свим критичарима који у њему виде кривца за све лоше што се догоди.
11. 12. 2025. у 12:03
Коментари (0)