МБАПЕ ЗА ВЕЧНОСТ: Оно што је шпиц ПСЖ-а урадио у Лиги шампиона, није нико никада (ВИДЕО)

07. 12. 2021. у 19:16

КИЛИЈАН Мбапе наставља да исписује фудбалску историју.

За то му је требало мање од седам уводних минута на мечу Пари Сен Жермен - Клуб Бриж у Лиги шампиона.

У овом мечу 6. кола елитног надметања сјајни француски нападач је већ у 71. секунди успео да се упише  у стрелце, нашавши се на правом месту после одбране голмана гостију, а онда је волеј ударцем донео 2:0 ПСЖ-у и то када је семафор показивао да је протекло само шест минута и 21 секунд од почетка утакмице.

Како је саопштила УЕФА, са само 22 године и 352 дана од рођења, Килијан Мбапе је вечерас постао најмлађи играч Лиге шампиона који је постигао 30 голова у овом такмичењу, што је учинио првим поготком на поменутој утакмици.

Од тренутка када је Мбапе дао први гол Клубу Бриж, и то тако рано, квоте на победу ПСЖ-а су на светским кладионицама пале на 1,02 до 1,04, а на тријумф гостију скочиле у распону од 41 до 110.

РЕШИЛА ДА ПРОГОВОРИ! Због ње је химна Русије интонирана у Београду, па одједном прекинута - ево шта шампионка Европе сад каже о томе (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

08. 05. 2024. у 16:41