ПОКОРИО ЈЕ БОСТАД: Италијан је у страшној форми
ДАРДЕРИ и Ценг ће се састати у другом колу Умага.
Фото: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Италијан је прошле недеље освојио турнир у Бостаду, приказао је сјајан тенис и на крају заслужено подигао победнички пехар.
У финалу се састао са Јеспером Де Јонгом, меч је отворио доста лоше, губио је са 3:0, али је успео да узме шест од наредних седам гемова и освоји први сет.
Холанђанин је у другим исористио противников мали пад концентрације, међутим, у трећем је Лучано поново заблистао.
На турниру у Умагу је постављен за другог носиоца, у првом колу је био слободан, а вечерас ће покушати да стигне до шесте узастопне победе.
НАШ ТИП: Ценг - Дардери 2-2 (квота 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ШПАНАЦ ЈЕ У ПОЗНИМ ИГРАЧКИМ ГОДИНАМА: Бразилац би могао да "експлодира"
23. 07. 2025. у 11:13
ЗА ЉУБИТЕЉЕ ОДБОЈКЕ: Тип предлаже четвртфиналне мечеве Лиге нација
23. 07. 2025. у 12:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
СРПСКА КОШАРКА У НЕВЕРИЦИ: Гори интернет од коментара, једни у шоку, други захтевају хитне промене!
Кошаркашка лига Србије добила је синоћ новог шампиона, али још једна вест из српске кошарке изазвала је буру реакција.
01. 06. 2026. у 12:35
ЦРНОГОРКА РАЗОТКРИЛА НОВАКА ЂОКОВИЋА! Ево шта је српски тенисер урадио одмах након што је избачен са Ролан Гароса
ЗАВРШИО је Новак Ђоковић такмичење на Ролан Гаросу раније него што је очекивао.
01. 06. 2026. у 09:10
Коментари (0)