МУЧИЛИ СУ СЕ У ПРВОМ КОЛУ: Јужноамериканац је морао да игра три сета!
ХУАН Мануел Серундоло и Давид Гофан ће иматио окршај у другом колу Гштада.
Фото: EPA-EFE/CHEMA MOYA
Јужноамериканац је у првом колу на терену прове 2 сата и 20 минута, али је на крају успео да сруши Штруфа.
Аргентинац воли да игра на шљаци, на тој подлози је и направио прве тениске кораке, а следећи циљ му је повратак у ТОП 100.
Белгијанац није морао да игра одлучујући сет, али је такође имао изузетно тежак задатак.
Након два сата тениса, успео је да савлада младог шпанског тенисера, Мартина Ландалусеа.
НАШ ТИП: Серундоло - Гофан 1 (квота 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
АЛБАНЦИ У ШОКУ ЗБОГ ПОНАШАЊА ФРАНЦУЗА НА МЕЧУ СА ЗВЕЗДОМ! Ево шта су урадили навијачи Лила! (ФОТО)
ФК Црвена звезда и Лил су у Београду одиграли реванш меч шеснаестине финала Лиге Европе, а једна сцена са стадиона "Рајко Митић" шокирала је Албанце.
27. 02. 2026. у 16:52
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
КАТАСТРОФА! Стигле лоше вести за Звезду након елиминације од Лила
А тако је изгледало све бајно...
27. 02. 2026. у 09:21
Коментари (0)