ИМА ПРИЛИКУ ДА ПОДИГИНЕ НИВО ИГРЕ: Московљанин има лаког противника

Марко Милосављевић

21. 05. 2025. у 08:35

АНДРЕЈ Рубљов и Џастин Енгел ће одмерити снаге у другом колу Хамбурга.

ИМА ПРИЛИКУ ДА ПОДИГИНЕ НИВО ИГРЕ: Московљанин има лаког противника

FOTO: Tanjug/AP/Marta Lavandier

Московљанин тренутно не игра добро, пао је на листи и тренутно заизима 17. позицију.

На старту турнира је остварио тријумф, савладао је Дамира Џумхура с максималним резултатом.

Рубљов је играч који има велики проблем са самопоуздање, изузетно је незгодан када уђе у свој ритам, али исто тако је у стању и да одигра испод сваког нивоа.

Није константан и због тога никада није успео да стигне до полуфинала неког гренд слема.

Данас ће за противника имати играча који није на његово нивоу.

НАШ ТИП: -20,5 (квота 1,73)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су делије управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)

А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)

Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.

22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан