ЗЕЛЕНИ ВРАТИЛИ ИЗГУБЉЕНО: Ефес жели мајсторицу
АНАДОЛУ Ефес ће у четвртој утакмици плеј-офа угостити Панатинаикос.
Фото: EPA-EFE/PETE ANDREOU
"Зелени" су вратили брејк и вечерас ће имати прилику да заврше посао. Ипак, то неће бити лако, екипа Ефеса свим силама жели да обезбеди мајсторицу.
Гледали смо интересантну утакмицу пре два дана, а актуелни шампион је преломио меч захвваљујући доброј игри у одбрани.
Кендрик Нан је коначно оправдао звање МБП-а. Одиграо је најбољу утакмицу у серији и утакмицу завршио са 25 постигнутих поена.
Јунак меча био је Динос Митоглу који је постигао 18 поена, Грк је у финишу меча погодиио тројку којом је у потпуности сломио ривала.
Верујемо да ће турски представник вечерас славити.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)
Најновије вести из српског спорта су више него интересантне.
21. 04. 2026. у 19:40
Руси славе! Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
21. 04. 2026. у 17:00
Орбан се потукао са навијачем после пораза: Пролазници морали да их раздвајају, камере све забележиле! (ВИДЕО)
Најновије вести из спорта... и нису тако спортке.
21. 04. 2026. у 14:35
Коментари (0)