НАКОН ПОВРЕДЕ ЛИЛАРДА СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Лопта ће у сваком поседу бити у рукама Јаниса

В.М.

29. 04. 2025. у 12:40

МИЛВОКИЈУ је потребно доминанто издање Јаниса како би имао шансе против Индијане у петој утакмции четвртфинала Источне конференције (0.00).

НАКОН ПОВРЕДЕ ЛИЛАРДА СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Лопта ће у сваком поседу бити у рукама Јаниса

FOTO: AP/Tanjug

Поред тога што је убедљиво поражен у четвртом мечу ове серије, изгубио је и Дејмијана Лиларда који се озбиљно повредио и пропустиће не само остатак плеј-офа већ вероватно и читаву идућу сезону.

То су катастрофалне вести за Баксе који се генерално муче читаве године и сада без једног од својих главних играча иду на ноге Индијани која је показала да је бољи тим у серији и има прилику да пред својим навијачима обезбеди пласман у полуфинале Истока.

На прва два одгирана меча у Индијани, Пејсерси су рутински славили и поред одличних партија Јаниса Адетокмуба. Невероватни Грк је убацивао преко 35 поена, хватао велики број скокова, али то није било довољно да се поразе Пејсерси.

То значи да вечерас мора одиграти још боље, а како нема Лиларда имаће прилике да упише историјски доминантну статистику. 

Вреди истаћи и то да делује да у Индијани нема ко да га чува, а такође се чини да је план Пејсерса да њега пусте да одради своје и убаци велики број кошева, али да тако лимитирају и поремете остатак екипе који не може ући у ритам када Јанис узима огроман број шутева.

НАШ ТИП: Јанис Адетокумбо +32,5 (квота 1,90)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено како је Никола Јокић, да ли су пукли лигаменти колена и колико ће га ова повреда коштати!

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено како је Никола Јокић, да ли су пукли лигаменти колена и колико ће га ова повреда коштати!

Повреда коју је Никола Јокић доживео на последњој НБА утакмици Денвер нагетса у 2025. години изазвала је лавину реакција. Али, сви су чекали само једно - шта кажу лекари. И, дошао је и тај тренутак.

30. 12. 2025. у 17:35

Коментари (0)

2025. НЕЋУ ПАМТИТИ ПО ДОБРОМ: Ацо Пејовић проговорио о великим губицима - Не могу заборавити такве ствари