БАКСИ МУ "ЛЕЖЕ": Сијакам редовно пребацује границу против вечерашњег ривала
НАШ вечерашњи избор је Паскал Сијакам чији Индијана пејсерси дочекују Милвоки баксе у другој утакмици четвртфинала Источне конференције (1.30).
Foto: Profimedia
Паскал Сијакам је главна нападачка опција Пејсерса, прија му стил игре екипе, међу најбољим је кошаркашима од када је дошао у тим прошле сезоне, а посебно добре партије пружа управо против Бакса.
Током регуларне сезоне је редовно пребацивао границу против њих, а то је поново учинио у првом мечу ове плеј-оф серије постигавши 25 поена уз одличне проценте из игре (10/15) и седам ухваћених скокова.
Пејсерсима је потребно да он одигра на високом нивоу, имају лепу шансу да поведу с 2:0 у серији и очекујемо да Сијакам буде тај који ће "повући" у домаћем тиму на вечерашњем сусрету.
НАШ ТИП: Паскал Сијакам +20,5 (квота 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ХАНСИ ФЛИК У ПРОБЛЕМУ: ШАмпион гостује сталној мутерији, али треба попунити изостанке у одбрани и на голу
16. 08. 2025. у 12:09 >> 12:10
СПОРТИНГ УХВАТИО ЗАЛЕТ У ПРАВИ ЧАС: "Лавови" могу до дупле круне!
22. 04. 2025. у 10:20
ГОЛОВА НЕЋЕ МАЊКАТИ У ДЕРБИЈУ: Вила је показала да зна да игра против великих
22. 04. 2025. у 10:25
ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!
Најновије вести из света спорта су сасвим несвакидашње, а иако је Србија у питању, односно Партизан, и те како на најновију одлуку утичу и навијачи из Хрватске, али и Грчке и Аустрије.
23. 12. 2025. у 14:17
ЈУЧЕ СТИГАО ДЕЈАН СТАНКОВИЋ, А ДАНАС... Црвена звезда са две вести обрадовала "делије"
ДЕЈАН Станковић се вратио у Црвену звезду. Овог понедељка је званично започео његов други мандат на клупи црвено-белих, а шампион Србије је дан потом саопштио две вести везане за новог/старог тренера клуба с Маракане.
23. 12. 2025. у 12:57
ИЗДАЈА КАКВА СЕ НЕ ПАМТИ! Москва хитно наредилa да се ухапси легендарни руски спортиста
СКАНДАЛ!
23. 12. 2025. у 10:40
Коментари (0)