СРПСКИ ТЕНИСЕР ЈЕ ОПАСАН НА ШЉАЦИ: Миша има тешког противника на старту турнира
МИОМИР Кецмановић и Франсис Тијафо ће се састати у првом колу Монте Карла.
Foto: Profimedia
Српском тенисер на почетку каријере шљака није била најомиљенија подлога, али толикоје напредовао да је сада изузетно убојит на њој.
Миша је стабилан са основне линије, има снажне ударце, а сервис му није велика мана као на бетону.
У Монте Карлу ће бити изузетно мотивисан, имаће тежак задатак на самом старту, али биће и у предности због стила игре.
Тијафо је на бетону најопаснији, на спорој подлози се не сналази баш најбоље, а противници то неретко искористе.
Верујемо да ће се Кецмановић пласирати у наредно коло.
НАШ ТИП: Тијафо - Кецмановић 2 (квота 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ЕФЕС ТРЕНУТНО ИГРА ВРХУНСКУ КОШАРКУ: Противник је уписао само победу мање
07. 04. 2025. у 09:15
ЊЕГОВ ТЕНИС ЗАСЛУЖУЈЕ ПОШТОВАЊЕ: Стен је још увек опасан на шљаци
07. 04. 2025. у 08:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ПОКЕР" ПАРТИЗАНА ПРОТИВ ЛУКСЕМБУРЖАНА: Црно-бели доминирали са играчем више
ФУДБАЛЕРИ Партизана дочекали су Уна Штрасен у квалификацијама за Лигу Конференције. Домаћин је са играчем више славио 4:0 (2:0).
23. 07. 2026. у 22:51
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
ЕВРОПО, ЗАПАМТИ ОВО ИМЕ! Железничар показао да Србија није само Звезда и Партизан
Фудбалски клуб Железничар из Панчева показао је Европи да српски фудбал не чине само Црвена звезда и Партизан."Дизелка" је одиграла дебитантски меч у квалификацијама за Лигу конференција и одмах одушевила јавност.
23. 07. 2026. у 15:58
Коментари (0)