КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Денвера и Минесоте који се састају у "Бол арени" четири сата после поноћи.
ФОТО: Танјуг/АП
Од када се Никола Јокић вратио на терен после кратког одсуства због повреде ствари иду одлично за Нагетсе који су остварили узастопне победе над Милвокијем и Јутом.
На оба та дуела доминирао је српски ас, прво је против Бакса убацио 39 поена уз по скокова и асистенција, док је против Јуте "возио у леру" са 27 кошева, 14 скокова и шест асистенција.
На тај начин Џокер је помогао Денверу да избије на треће место Западне конференције које држи са скором 47-29 и наставља потеру за другопласираним Хјустоном који има две победе више, али и одигран меч више.
Вечерас Нагетси играју са Минесотом која се бори за место које води у плеј-оф, тако да би требали гледати веома занимљив меч.
Директан ривал Јокићу биће вишеструки освајач награде за најбољег дефанзвина НБА лиге Руди Гобер.
Иако стално осваја ту престижну награду, традиционално нема одговор за Николу који редовно доминира против њега, Француз не зна како да га заустави и очекујемо ново сјајно издање најбољег кошаркаша света.
НАШ ТИП: Никола Јокић +29,5 (квота 1,90)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЈУРИМО ЧЕТВРТИ ДОБИТНИ У НИЗУ: Тип предлог за "сигурица тикет" са четири реалне квоте
01. 04. 2025. у 07:45
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КАЛАТЕС "ПОКОПАО" ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!
Кошаркаш Партизана Ник Калатес изјавио је данас у Београду да мисли да је екипа спремна за дуел са Црвеном звездом и истакао да овакве утакмице могу да промене целу сезону.
11. 12. 2025. у 15:00
ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић "оптужио", поменуо и Жељка Обрадовића
Председник Србије, Александар Вучић, изашао је пред медије у Нишу, где је је тренутно због отварања фабрике, а током обраћања је кратко прешао и на спортски терен, и саркастично одговорио свим критичарима који у њему виде кривца за све лоше што се догоди.
11. 12. 2025. у 12:03
Коментари (0)