ЕФЕС ИМА ПОВОЉАН РАСПОРЕД: Двоструки шампион Европе се укључио у трку за плеј-оф
АНАДОЛУ Ефес и Макаби ће одмерити снаге у 32. колу Евролиге.
Foto: Profimedia
Када је Лука Банки стигао у клуб Ефес је изгледао јако лоше, а ништа бољи није био ни након пар утакмица са њим на клупи, ипак, коцкице су се сада сложиле и двоструки шампион Европе изгледа као права машина.
Укључили су се у трку за плеј-оф и имају само једну победу мање од Црвене звезде и Бајерна који се налазе испред њих.
Додатно самопоуздање улио им је тријумф над Партизаном у Београду, касније су против Басконије рутински одрадили посао.
Шејн Ларкин и дружина имају добар распоред до краја и могуће је да ће њихов окршај са Звездом у наредном колу одлучивати и о пласману у четвртфинале најелитнијег такмичења.
Верујемо да савладати екипу Макабија.
НАШ ТИП: Х1 -7,5 (квота 1,57)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)