АУСТРАЛИЈАНАЦ НИЈЕ У ДОБРОЈ ФОРМИ: Американац је постигао солидан резултат у Индијан Велсу
У првом колу Мајамија гледаћемо дуел између Томпсона и Ђирона.
Foto: Profimedia
Аустралијанац обожава да игра на бетону, то је подлога на којој се најбоље сналази, међутим, тренутно не може да се похвали добрим партијама.
Сезону је почео на турниру у Бризбејну где је елиминисан у четвртфиналу, касније је на Аустралијан опену стигао до друге рунде.
Пре две недеље гледали смо га у Индијан Велсу, поражен је од Корантена Мутеа након три одиграна сета.
Са друге стране, Американац је остварио три победе на мастерсу у Калифорнији, савладао је Николоза Басилашвилија, Каспера Руда и Алексеја Попирина, у 1/8 финала је поражен од Артура Фиса.
Верујемо да ћемо гледати изједначен меч и да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: Томпсон - Ђирон +22,5 (квота 1,92)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
РАСТЕРЕЋЕНО ЋЕ УЋИ У МЕЧ: "Понос Израела" је Монаку помрсио конце
20. 03. 2025. у 07:50
НЕДОСТАЈУ СТАРИ АСОВИ: Мадриђани се грчевито боре за плеј-ин
20. 03. 2025. у 08:25
РУСИЈА У НЕВЕРИЦИ: У Украјини погинуо син руске звезде, ево шта је чувени отац одлучио да уради
Најновије вести из Украјине тичу се - Русије.
23. 03. 2026. у 19:50
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
ФИФА ШОКИРАЛА МНОГЕ! Ново правило: ДВЕ ЖЕНЕ морају да буду у сваком стручном штабу репрезентације!
Најновије вести из фудбала тичу се - жена.
23. 03. 2026. у 20:40
Коментари (0)