ПОЉАК РУТИНСКИ ОДРАДИО ПОСАО У ПРВОМ КОЛУ: Аустралијанац је одржао час тениса Гофану
ХУБЕРТ Хуркач и Алекс Де Минор ће одмерити снаге у трећем колу Индијан Велса.
Foto AP
Пољак је добро одиграо против Ига Гастона, спашавао је брејк лопте, али није дозволио Французу да му одузме сервис.
Одсервирао је 13 асова и имао 78% освојених поена након убаченог првог сериса, коначан резултат гласио је 2:0 (7:5,6:3).
Са друге стране, Аустралијанац је одржао час тениса Давиду Гофану, за само 75 минута игре славио је с резултатом 2:0 (6:2,6:2).
Ови ривали су се последњи пут састали 2019. године и Хуркач је тада био успешнији.
Верујемо да ће Де Минор заиграти у наредном колу.
НАШ ТИП: Хуркач - Де Минор 2 (квота 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.
11. 03. 2026. у 19:25
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију - "уплела" се и Србија.
11. 03. 2026. у 17:01 >> 17:43
Коментари (0)