ЧЕСИ ВОДЕ БИТКУ У АКАПУЛКУ: Искуство је на страни Махача!

Марко Милосављевић

24. 02. 2025. у 11:59

ТУРНИР у Мексику нам доноси окршај Меншика и Махача.

ЧЕСИ ВОДЕ БИТКУ У АКАПУЛКУ: Искуство је на страни Махача!

FOTO: AP/Tanjug

Јакуб је тенисер пред којим је светла будућност, тренутно заузима 54. позицију, али само је питање дана када ће стићи у сам светски врх.

Бетон је подлога која му највише одговара и данас ће против сународника имати своју прилику.

Махач је доста искуснији играч, налази се на 25. месту и свестан је да може још да напредује.

Последњи пут гледали смо га у Даласу где је стигао до четвртфинала, ипак, Дениа Шаповалова није успео да савлада.

Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +22,5 (квота 1,80)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.

12. 01. 2026. у 16:50

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.

12. 01. 2026. у 16:25

Коментари (0)

ДОКТОРИ МИ НИСУ ДАЛИ НИ ДА ЖИВИМ: Кемал задње тренутке доживео на дијализи - уз ЦИГАРУ