СЛУКАС И НАН УНИШТИЛИ ДВОСТРУКОГ ШАМПИОНА ЕВРОПЕ: Атињани су били стопроцентни у дуплом колу
ПАНАТИНАИКОС и Колос ће одмерити снаге у 18. колу грчког шампионата.
Foto: Profimedia
"Зелени" су остварили две велике победе у дуплом колу Евролиге и они ће се до самог краја борити за ТОП 4.
Након победе над Фенербахчео, екипа из Атине је успела да савлада и Анадолу Ефес с резултатом 104:89.
Гледали смо интересантну и ефикасну утакмицу, далеко неизвеснију него што то резултат показује.
Кендрик Нан је поново морао да покаже због чега је један од најбољих играча у Европи, Американац је убацио 36 поена, од којих је чак 30 у другом полувремену.
Костас Слукас је такође погађао када је било најбитније, а утакмицу је завршио са 13 поена и 9 асистенција.
Пулене Ергина Атамана данас очекује лак задатак.
НАШ ТИП: Панатинаикос - Колос х1 (-22,5) (квота 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.
09. 03. 2026. у 16:11
ПРСТ У ОКО ПЕЂИ МИЈАТОВИЋУ! После отказа сестрићу, враћа се у Хумску још један кога је отерао легендарни фудбалер
НЕ стишава се бура у Хумској!
09. 03. 2026. у 13:30
Коментари (0)