ПИРЕЈЦИ ПОПРАВЉАЈУ СТВАРИ: Душко Ивановић није много тога донео Италијанима

М.М.

18. 12. 2024. у 07:50

ОЛИМПИЈАКОС ће у 16. колу Евролиге угостити Виртус.

ПИРЕЈЦИ ПОПРАВЉАЈУ СТВАРИ: Душко Ивановић није много тога донео Италијанима

Photo: Partizan Mozzart Bet/Emilija Jovanović

Пирејци се у последња два кола нису добро провели, поражени су од Париза, а затим и од Црвене звезде.

Јоргос Барцокас је био у великом проблему, није могао да рачуна на Мустафу Фала и Мозеса Рајта, те је Никола Милутинов остао једини на тој позицији.

У дуелу против Парижана су били у ситуацији да добију меч, међутим, у Београду то није био случај, домаћин је контролисао утакмицу од почетка до краја.

Са друге стране, тим из Болоње није много профитирао од доласка Душка Ивановића и њихова сезона иде у једном смеру.

Верујемо да ће грчки великан остварити победу.

НАШ ТИП: х1 -7,5 (квота 1,50)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.

04. 12. 2025. у 13:20

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.

04. 12. 2025. у 11:36

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину