НОЛЕ ЈУРИ ПЕТУ ТИТУЛУ У ШАНГАЈУ: Србин је додао гас и спреман је да меље све пред собом!
НОВАК Ђоковић ће се у 1/8 финала мастерса у Шангају састати са Романом Сафиулином.
ФОТО: М. Вукадиновић
Ноле је одиграо у нешто успоренијем ритму прво коло, али пауза која је потрајала му је и те како пријала.
Већ у наредној фази је био онај прави, састао се са Флавијом Коболијем и препустио му је само три гема.
Држао је светски број 4 ритам током целог меча, направио је четири брејка, а противнику није допустио прилику за исти, коначан резултат гласио је 2:0 (6:1, 6:2).
Четвороструки шампион овог турнира је почео да удара лопту далеко боље и не сумњамо да ће ускоро бити онај прави.
Са друге стране, његов данашњи противник је неко ко воли да игра у ритму, има чисте ударце и изузетно је опасан када има свој дан.
Нолета би већ у наредној рунди могао чекати његов пријатељ Григор Димитров који меч четвртог кола игра са Јакубом Меншиком.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,42)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Трансфер земљотрес! Арсенал хоће да купи фудбалера Црвене звезде, милиони стижу на Маракану?! (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда могао би овог лета да забележи историјски трансфер и заради "џак пара".
30. 04. 2026. у 18:07
Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао
Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.
30. 04. 2026. у 18:41
Коментари (0)