"ПАНТЕРИ" ИГРАЈУ ДОБРУ КОШАРКУ: Чачани су уписали прву победу!

М.М.

06. 10. 2024. у 10:00

ФМП ће у трећем колу АБА лиге угостити Борац.

ПАНТЕРИ ИГРАЈУ ДОБРУ КОШАРКУ: Чачани су уписали прву победу!

ФОТО: АБА лига/КК ФМП/Ивица Веселинов

"Пантери" су у регионалном шампионату за сада половични, у првом колу су савладали Цедевита Олимпију, а затим су претрпели пораз на свом паркету од Меге.

Пораз од Бараћевих пулена није утицао на њих, само три дана касније савладали су Перистери у Лиги шампиона.

У победи над грчким представником истакао се Војислав Стојановић са 18 погодака, Матиц Ребец је убацио 12, док се Јован Новак зауставио на 11. 

Стефан Лазаревић је пропустио последњи дуел у АБА лиги, али то га није спречило да упише 11 поена против Перистерија.

Чачани су прошле недеље на свом паркету савладали Крку, коначан резулат гласио је 80:71.

Верујемо да ће граница поена у овом дулу бити пребачна.

НАШ ТИП: +158.5 (квота 1,85)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.

11. 03. 2026. у 19:25

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)