МАДРИЂАНИ СУ ПОРАЖРНИ У ФИБАЛУ СУПЕРКУПА: Кампацо и ове године предводи екипу
РЕАЛ Мадрид ће у првом колу АЦБ лиге гостовати Коруњи.
Foto: Tanjug
Мадриђани су на старту сезоне поражени у финалу Суперкупа Шпаније, а боља од њих била је Уникаха. У полуфиналу су елиминисали Барселону резултатом 89:83, а јунак меча био је Факундо Кампацо који је имао учинак од 15 поена, 4 скока и 6 асистенција.
Аргентинац је био диригент у нападу актуелног вицешампиона Европе, још једном је показао да је посебно инспирисан против Каталонаца.
Џанан Муса је шутерски био јако лош, док је Марио Хезоња моторе упалио у другом полувремену са неколико погођених шутева иза линије 6,75.
Кампацо је и против Уникахе поентерски био сјајан, постигао је 19 поена, али није успео да разигра саиграче на најбољи начин.
Верујемо да ће изабраници Ћуса Матеа данас уписати рутинску победу.
НАШ ТИП: х2 10,5 (квота 1,48)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ТИКЕТ ПОЛУВРЕМЕ-КРАЈ: Ово су данашњи предлози редакције Типа за популарну игру
07. 12. 2025. у 10:35 >> 12:44
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)
Свашта су навијачи гледали на прекјучерашњем жребу за Светско првенство у фудбалу, а данас се појавио један снимак који баца сумњу на регуларност жреба.
07. 12. 2025. у 11:58
ЈЕЗИВО! Камион ударио у аутобус са децом, Алексеј, Максим и Михаил у најтежем стању
Најновије вести из спорта као да су из рубрике "црна хроника".
07. 12. 2025. у 12:19
Коментари (0)