У РУСИЈИ СЕ ЈОШ УВЕК ИГРА ДОБРА КОШАРКА: Уникс демонстрирао силу у првом мечу
У ВТБ купу ћемо пратити окршај Уникса и Зенита.
Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Руски клубови већ неколико сезона не играју Евролигу, квалитет лиге више није исти, али је свакако на завидном нивоу.
Прошле године смо могли видети да се у ВТБ лиги игра озбиљна кошарка, а ове године је у пријатељском купу то и потврђено.
Кошаркаши Уникса су имали сјајну сезону, играли су на високом нивоу, међутим, нису успели у финалу да парирају играчима ЦСКА.
Клуб из Казања је у првом мечу ВТБ купа просто размонтирао екипу Бешикташа, коначан резултат гласио је 97:69.
Са друге стране, Зенит је прошле сезоне у борби за треће место савладао Локомотиву Кубањ резултатом 3:1.
Јуче су такође савладали тим из Истанбула (83:80).
Верујемо да ће граница поена бити пребачена.
НАШ ТИП: +158,5 (квота 1,90)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
БОРУСИЈА САДА ИГРА МНОГО АГРЕСИВНИЈЕ: Нови тренер - нова правила у Дортмунду
13. 09. 2024. у 09:32
ТИГРОВИ НЕ ЗНАЈУ ЗА ПОБЕДУ: "Оштрице" без пораза после четири кола
13. 09. 2024. у 10:34
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
ШОК! Новак Ђоковић избачен са Индијан Велса
НОВАК Ђоковић је у ноћи између уторка и среде по средњеевропском времену завршио своју одисеју у Индијан Велсу.
11. 03. 2026. у 05:50
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта се управо десило са иранским фудбалеркама које су проглашене "ратним издајницима"
ТУГА и драма у Сиднеју!
11. 03. 2026. у 10:31
Коментари (0)