ОБРАЧУН АУСТРАЛИЈАНАЦА: Ко ће до четвртфинала последњег гренд слема?
Де Минор и Томпсон ће одмерити снаге у 1/8 финала Ју-Ес опена.
Танјуг/АП
Алекс игра јако добро у Великој јабуци, а у претходном колу елиминисао је Данијела Еванса након четири одиграна сета.
Са друге стране, његов сународник у досадашњем делу турнира није изгубио сет, бољи је био од Константа Лестијена, Хуберта Хуркача и Матеа Арналдија.
Очекује нас интересантан сусрет, обојица воле да играју са основне линије и питање је ко ће први успети да наметне свој ритам.
Ови ривали су се пет пута састајали и Де Минор је славио у четири наврата. Последњи њихов окршај гледали смо у Мајамију 2022. године.
НАШ ТИП: 1. сет 8-10 (квота 1,42)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЊЕГОВЕ ШАНСЕ РАСТУ: Медведев игра онако како се од њега очекује
02. 09. 2024. у 09:20
ПОЉАКИЊА ЈЕ ДОМИНАНТНА: Прва тенисерка света меље све пред собом
02. 09. 2024. у 09:00
КАКО ЗАУСТАВИТИ АМЕРИКАНКУ? Шампионка Торонта блиста и на Ју-Ес опену!
02. 09. 2024. у 08:20
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.
14. 03. 2026. у 20:24
ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао да ће да се деси овакав ирански одговор, након последњег што је урадио председник Сједињених Америчких Држава, Доналд Трамп.
14. 03. 2026. у 20:15
Коментари (0)