АУСТРАЛИЈАНАЦ ОБОЖАВА ДА ИГРА НА БЕТОНУ: Британац је покушао да стигне до олимпијске медаље
ТОМПСОН и Дрејпер ће одмерити снаге у првом колу Монтреала.
FOTO: Tanjug/AP
Аустралијанац је након добре епизоде и пораза у финалу Атланте отпутовао за Вашингтон, где је стигао до четвртфинала.
На старту турнира у Џорџији је елиминисао Рејлија Опелку и Мпешија Перикара, а затим је претрпео пораз од Себастијана Корде.
Томпсон највише воли да игра на бетону и ове недеље ће бити силно мотивисан да постигне још један добар резултат.
Његов данашњи противник је прошле недеље покушао да дође до медаље на олимпијади, али није успео да савлада Тејлора Фрица.
Наша процена је да ћемо гледати велики број гемова.
НАШ ТИП: +22,5 (квота 1,87)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
09. 02. 2026. у 12:24
КИМ КАРДАШИЈАН ИМА НОВОГ ДЕЧКА! Довела га на Супербоул, Амери затечени! (ВИДЕО)
Најновије вести из света "шоубизниса" изненадиле су многе.
09. 02. 2026. у 13:26
СПОРТСКИ СВЕТ ЈЕ ЗГРОЖЕН! Огласила се хитно Ана Ивановић
ТРАГЕДИЈА је избегнута, али...
09. 02. 2026. у 08:04
Коментари (0)