БИВШИ ИГРАЧ ПАРТИЗАНА ГОСПОДАРИ РЕКЕТОМ: Крилни центар је доминирао на старту Олимпијских игара
НАШ данашњи предлог је Џок Лендејл чија Аустралија игра са Канадом у другом колу кошаркашког турнира на Олимпијским играма у Паризу (13.30).
Фото: EPA-EFE/KIYOSHI OTA
Аустралија је са солидним саставом дошла на овај турнир, предводе је НБА ас Пети Милс и талентовани Џош Гиди, а битну улогу имају и некадашњи кошаркаши Партизана Данте Егзум и Џок Лендејл.
Већу прилику да се докаже има Лендејл, јер "кенгури" нису баш јаки под кошем и због тога кошаркаш Хјустон рокетса има огрому минутажу и ужива велико поверење селектора "бумерса".
То смо видели и на првом мечу, када је провео скоро 28 минута на паркету и уписао импресивних 20 поена и девет скокова уз пет подељених асистенција.
На том сусрету Лендејл је пребацио задату границу у свакој од поменутих статистичких категорија, а данас смо се одлучили да предложимо "плус" скокове пошто се тражи да "ухвати" седам скокова, што би требао рутински да учини.
НАШ ТИП: Џок Лендејл скокови +6,5 (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ДУШАН ТАДИЋ И МОРИЊО ВОДЕ ФЕНЕР У ЛИГУ ШАМПИОНА: Навијачи "жутих канаринаца" чекају на ово 15 година
30. 07. 2024. у 09:18 >> 09:18
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.
09. 03. 2026. у 16:11
ПРСТ У ОКО ПЕЂИ МИЈАТОВИЋУ! После отказа сестрићу, враћа се у Хумску још један кога је отерао легендарни фудбалер
НЕ стишава се бура у Хумској!
09. 03. 2026. у 13:30
Коментари (0)