БЕРЕТИНИ ЈЕ У СЈАЈНОМ РИТМУ: Шампион Гштада не жели да се заустави!

МАТЕО Беретини и Алехандро Табило ће одмерити снаге у другом колу Кицбила.

БЕРЕТИНИ ЈЕ У СЈАЈНОМ РИТМУ: Шампион Гштада не жели да се заустави!

Foto: Profimedia

Италијан је у сјајном ритму и сада не жели да се заустави, у последње време игра на високом нивоу, а сјајну игру је крунисао титулом у Гштаду.

Турнир у Аустрији је такође отворио победом, елиминисао је Павела Котова након два одиграна тај-брејка.

Беретини је пун самопоуздања и биће тешко зауставити га, у Кицбилу нема играча из ТОП 10 и то му даје додатну снагу.

Са друге стране, Чилеанца смо последњи пут гледали на Вимблдону када је изгубио меч трећег кола од Тејлора Фрица.

Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,50)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

Рукометни клуб Партизан позвао је данас руководство АРКУС лиге и Рукометног савеза Србије да се друга утакмица финалне серије плеј-офа одигра и шампион државе одлучи на терену.

28. 05. 2026. у 14:37

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова