КАЗАХСТАНКА ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВА: Рибакина жели да понови успех од пре две године!

М.М.

11. 07. 2024. у 11:13

ОБРАЧУН Рибакине и Крејчикове гледаћемо у полуфиналу Вимблдона.

КАЗАХСТАНКА ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВА: Рибакина жели да понови успех од пре две године!

Фото: EPA-EFE/DANIEL GONZALEZ

Казахстанка игра у високом ритму током читавог турнира и не намерава да се заустави све до самог краја.

Рибакина жели да понови успех из 2022. године када је на овом месту подигла трофеј савладавши у финалу Унс Џабир.

Изузетно је мотивисана у Лондону, а у то смо се уверили и јуче када је почистила са терена Елину Свитолину препустивши јој само пет гемова.

Елина је у том мечу имала 7 ас удараца и 85% освојених поена након убаченог првог сервиса.

Са друге стране, Чехиња је у четвртфиналу била боља од Данијел Колинс, а затим и од Јелене Остапенко.

Верујемо да ће четврти носилац заиграти у финалу.

НАШ ТИП: Крејчикова - Рибакина 2-2 (квота 1,40)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!

КАЛАТЕС "ПОКОПАО" ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!

Кошаркаш Партизана Ник Калатес изјавио је данас у Београду да мисли да је екипа спремна за дуел са Црвеном звездом и истакао да овакве утакмице могу да промене целу сезону.

11. 12. 2025. у 15:00

ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић оптужио, поменуо и Жељка Обрадовића

ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић "оптужио", поменуо и Жељка Обрадовића

Председник Србије, Александар Вучић, изашао је пред медије у Нишу, где је је тренутно због отварања фабрике, а током обраћања је кратко прешао и на спортски терен, и саркастично одговорио свим критичарима који у њему виде кривца за све лоше што се догоди.

11. 12. 2025. у 12:03

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?