БИТКА ЗА ФИНАЛЕ ВИМБЛДОНА: Италијанки је у четвртфиналу било потребно само 58 минута да оствари тријумф!

М.М.

11. 07. 2024. у 11:03

ДОНА Векић и Јасмин Паолини ће се састати у полуфиналу Вимблдона.

БИТКА ЗА ФИНАЛЕ ВИМБЛДОНА: Италијанки је у четвртфиналу било потребно само 58 минута да оствари тријумф!

Foto: Profimedia

Италијанка игра јако добро на овом турниру, а у прошлом колу је направила изненађење.

У 1/8 финала се састала са Емом Наваро, а тријумф је остварила након само 58 минута игре, коначан резултат гласио је 2:0 (6:2, 6:1).

Паолини је приказала квалитетну игру и у Истборну, али је такмичење напустила у полуфиналу.

Са друге стране, хрватска тенисерка је након победе над Паулом Бадосом елиминисала и Лулу Сун.

Боља из овог дуела ће се у финалу састати са победницом меча Крејчикова/Рибакина.

Верујемо да ће седми рекет света славити.

НАШ ТИП: Векић - Паолини 2 (квота 1,55)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

23. 04. 2026. у 20:00

Русија разнела Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био без рукавица

Русија "разнела" Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био "без рукавица"

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... Руси се полако враћају и - први пут су за ривала имали и своје велике противнике на међународној сцени - аНемачка се у том спортском окршају није добро провела.

23. 04. 2026. у 13:30

Коментари (0)

Ноћас сам добио поруку... Војислав Шешељ саопштио забрињавајућу вест