НОВАК ЈАЧИ ОД ЧЕЛИКА: Србин ће на старту Вимблдона бити опрезнији него иначе!
НОВАК Ђоковић ће данас играти други меч дана на Централном терену, а противник ће му бити Вит Коприва.
FOTO: Tanjug/AP
Ноле је пре нешто мање од месец дана морао да се повуче са Ролан Гароса због повреде колена.
Само неколико сати након тога имао је операцију колена, али то га неће спречити да заигра на свом омиљеном турниру.
Најтрофејнији тенисер свих времена је још једном показао да је "јачи од челика" и да не намерава да се повуче из тениса.
У Лондону је тренирао са најбољим играчима света како би видео тренутно стање.
Спаринговао је са Јаником Синерим, Данилом Медведевим и Холегером Рунеом, од првог играча света је изгубио сет на тренингу резултатом 6:3, али то не треба да забрињава навијаче.
Новак ће бити најбољи када буде било најпотребније, жреб му иде наруку јер у уводним колима неће имати "бомбардере".
Трава је изузетно неугодна подлога и наш тенисер ће на старту турнира сигурно бити опрезнији него иначе.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ХРВАТСКА У ШОКУ: Гаси се један од најчувенијих хрватских фудбалских клубова!
Најновије вести из Хрватске су изненадиле многе.
06. 05. 2026. у 22:09
"ГРОБАРИ" МУ ОВО НЕЋЕ НИКАД ЗАБОРАВИТИ: Умро је Владимир Цветковић, легенда Звезде и СПАСИЛАЦ Партизана!
Умро је Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, а мало ко је знао да је својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
06. 05. 2026. у 20:06
НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАБРИНУО НАВИЈАЧЕ: Ово се десило у Риму (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није засад онакав каквом се надају његови навијачи.
06. 05. 2026. у 17:08
Коментари (0)