ПОРТУГАЛАЦ ЈЕ ПРЕ МЕСЕЦ ДАНА ОДНЕО ТРЈУМФ: Италијан за сада не блиста на својој омиљеној подлози!
ЧЕТВРТФИНАЛЕ Каљарија нам доноси окршај Музетија и Боржеса.
ФОТО: Танјуг/АП
Италијански тенисер се није добро провео на великим турнирима те је одлучио да форму потражи на челинџерима.
У Монте Карлу је пиказао најбољи тенис, али му жреб није био наклоњен. Већ у трећем колу је наишао на Новска Ђоковића и ту се његова турнеја завршила.
Касније је испао на самом старту Барселоне, да би у Мадриду претпео неочекиван пораз од Сејбота Вилда.
У Италији је био слободан у првом колу, а затим је елиминисао Аргентинца Хуана Мануела Серундола.
Са друге стране, његов данашњи противник је имао доста проблема против Јошихита Нишиоке, меч је трајао два и по сата, а коначан резултат гласио је 2:1 (6:3,6:7,6:3).
Ови ривали су се састали пре само месец дана у Есторилу и Португалац је славио максималним резултатом.
Победник овог меча ће се у следећем колу састати сс бољим из дуела Фучович/Галан.
Верујемо да ће данашњи обрачун припасти Музетију.
НАШ ТИП: 2 (квота 1,47)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ФЕНЕР НА КОРАК ОД ФАЈНАЛ-ФОРА: "Кнежеви" покушавају да продуже серију!
03. 05. 2024. у 09:30
РУБЉОВ ЈЕ ЕЛИМИНИСАО АЛКАРАЗА: Американац је опасан и на шљаци!
03. 05. 2024. у 09:00
АЛБАНЦИ У ШОКУ ЗБОГ ПОНАШАЊА ФРАНЦУЗА НА МЕЧУ СА ЗВЕЗДОМ! Ево шта су урадили навијачи Лила! (ФОТО)
ФК Црвена звезда и Лил су у Београду одиграли реванш меч шеснаестине финала Лиге Европе, а једна сцена са стадиона "Рајко Митић" шокирала је Албанце.
27. 02. 2026. у 16:52
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
КАТАСТРОФА! Стигле лоше вести за Звезду након елиминације од Лила
А тако је изгледало све бајно...
27. 02. 2026. у 09:21
Коментари (0)