БАКСИ СУ ВЕЗАЛИ ЧЕТИРИ ПОРАЗА: Дружина из "зеленог града" је славила у последњем окршају!

М.М.

09. 04. 2024. у 14:37

У ноћи између уторка и среде гледаћемо обрачун Милвокија и Бостона.

БАКСИ СУ ВЕЗАЛИ ЧЕТИРИ ПОРАЗА: Дружина из зеленог града је славила у последњем окршају!

Ови ривали су се састали пре три недеље у "ТД Гардену" и изабраници Џоа Мазуле славили резултатом 122:119.

Најефикаснији у победи свог тима био је Џејсон Тејтум који је убацио 31 поен, док је тандем Вајт-Браун комбиновано сакупио 44.

У пораженом табору истакао се Портис са дабл-дабл учинком од 24 поена и 15 скокова. Демијан Лилард је бројао до 32.

Бакси су доживели тесан пораз, међутим, треба истаћи да Док Риверс није могао да рачуна на Јаниса Адетокумба.

Милвоки је везао четири пораза и тренутно заузима другу позицију на Истоку. Њихов данашњи противник је лидер конференције са скором 62-16.

Верујемо да ће граница поена бити пребачена.

НАШ ТИП: +221,5 (квота 1,52)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 19:56 >> 19:11

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59